در خواست شما با موفقیت ثبت شد..

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت ترنم دشت توس را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه کرده و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند 1: افراد برای عضویت در سایت شرکت ترنم دشت توس باید به قسمت عضویت مراجعه کنند و در بخش ساخت حساب کاربری، با ورود نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن همراه، شهر، استان، نوع فعالیت و رمز عبور مورد نظر خود، نسبت به عضویت در سایت اقدام نمایند.

تبصره 1: کاربر باید نام کاربری و رمز عبور خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از طریق ایمیل و تغییر کلمه عبور، از سایت استفاده نماید.

تبصره 2: کاربر باید همه اطلاعات درخواستی را به طور صحیح وارد کرده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

بند 2: فرآیند خرید از سایت، تنها برای افرادی که از طرف مدیریت سایت مجوز داشته باشند، امکان‌پذیر است و سایر بازدیدکنندگان می‌توانند از دیگر بخش‌های سایت استفاده کنند.

کاربران عزیز، جهت خرید از سایت، ابتدا اطلاعات کالا را مطالعه کرده و پس از پرداخت مبلغ به صورت آنلاین، پیام مربوط به ثبت سفارش و ارسال کالا در حساب کاربری و بخش سفارش‌های من قابل مشاهده است.

تبصره 1: لازم به ذکر است که مبالغ براساس تعداد کارتن و کیسه در سیستم ثبت شده است.

تبصره 2: درصورتیکه کاربر قبل از ساعت 12 هر روز نسبت به سفارش کالای خود اقدام نماید، در همان روز، ارسال انجام خواهد شد.

تبصره 3: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و کد ملی اقدام به خرید نماید، مدیریت سایت حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره 4: این شرکت موظف به فروش سم به دارندگان پروانه مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی و نظام مهندسی می‌باشد. در غیر این صورت پیامدهای احتمالی آن به عهده خریداران می‌باشد.