در خواست شما با موفقیت ثبت شد..
  • دسته بندی اخبار
  • ---

ایرنا: رئیس سازمان تعاون روستایی: مداخله در بازار زعفران جدی و ادامه دار است

رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی زعفران را از محصولات دارای مزیت اقلیمی، ارزآور و در برنامه توسعه کشاورزی ذکر و بیان کرد: مداخله در بازار زعفران جدی و ادامه دار است و خرید توافقی آن تا پایان فصل برداشت ادامه می یابد.

ادامه مطلب

خبرگزاری تسنیم: کشاورزان منتظر باران باشند

اداره هواشناسی کشاورزی درباره بارش باران و تغییرات دمایی و توصیه های قابل اجرا برای کشاورزان مناطق مختلف کشور در روزهای پایانی هفته، اطلاعیه ای صادر کرد.

ادامه مطلب

وزارت جهاد کشاورزی: ذخایر گندم تا اوایل سال ۹۸ کافی است/کاهش سطح زیرکشت و بهبود کیفی گندم از برنامه های وزارت جهاد کشاورزی است

خرید تضمینی محصولات کشاورزی یکی از اصلی ترین ابزار حمایتی دولت از کشاورزان است و این مساله مورد توجه دولت یازدهم و دوازدهم بوده است و بر این اساس شاهد افزایش نرخ و میزان خرید تضمینی محصولات کشاورزی استراتژیک از جمله گندم در کشور بوده ایم. نتایج این اقدامات موجب شد تا در تولید گندم در کشور خودکفا شویم و این روند بر اساس اظهارات مقام های مسئول و کارشناسان همچنان ادامه خواهد داشت. معاون وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ذخایر بالای گندم در کشور گفت: بدون تولید سال بعد و نیاز به واردات تا اوایل سال ۹۸ در کشور ذخیره گندم داریم.

ادامه مطلب

ایرنا: (یک تولید کننده) کمپوست قارچ برای حفظ محیط زیست مناسب است

یک تولید کننده قارچ، کمپوست این محصول را برای حفظ محیط زیست مناسب دانست و از راه اندازی فاز سوم کمپوست قارچ (کمپوست میسیلیوم دوانی شده) ظرف ١٨ ماه آینده خبر داد.

ادامه مطلب

خبرگزاری موج: رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از ایجاد 8 مرکز خریددر استان با هدف تسهیل در روند کار خرید زعفران خبر داد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: تمام تلاش ما این است که قیمت اعلام شده زعفران در بازارهای داخلی و خارجی و نیز در بورس جهانی حفظ شود.

ادامه مطلب